Přebor ČOS a Finále přeboru ČOS 2023

21. 10. 2023 v Kolíně proběhl Přebor ČOS. 4. 11. 2023 proběhlo v Praze Finále přeboru ČOS.

21. 10. 2023 v Kolíně proběhl Přebor ČOS.

Ve starších žákyních o postup do Finále ČOS bojovaly starší a mladší žákyně. Svým 7.místem si účast ve finále zajistila Lucka Váňová, 11.místem Kristyna Kučerová a 17. místem Johanka Horníčková. Družstva mladších žákyň skončila na 4. a na 8.místě.
Nevadí, získají ještě více závodních zkušeností a postoupí příště.

4. 11. 2023 proběhlo v Praze Finále přeboru ČOS. Na tomto závodě nás reprezentovalo šest závodnic.

Za starší žákyně se nominovaly Lucie Váňová, Kristýna Kučerová a Johanka Horníčková, dále juniorka Mia Pokorná a dvě ženy: Barbora Šmídová a Anna Vlková. Barče se závod velmi povedl a domů si odvezla bronzovou medaili a finanční odměnu.

Velkou radost všem udělala i Áňa Vlková krásným 6.místem.