Sportovní gymnastika Poděbrady

Gymnastika Poděbrady na táboře!

07.09.2007, Autor : Míra Zmeškal
Už je to tady!!! Ne netradičně s malým zpožděním přikládám několik vybraných fotek z tábora. Doufám, že se Vás tam většina najde... snažil jsem se. Protože fotky poskytla Verča, s případnými stížnostmi se prosím opět obracejte na ní :) Bohužel jsem nesehnal ani jednu fotku uličníka FANTOMA či jeho stop. Věřím v to, že zůstane navždy v našich pamětích :) P.S. Jestli chce nějaký zájemce (malé holčičky do notýsků) FANTOMOVO razítko, tak není žádný problém si o něj říci. Zapomněl ho u nás doma...
Dámská jízda
Káťa a zbojník Daneček
Larp
frisbee 1
frisbee 2
frisbee 3
zastrašení nepřítele
Hanča s Alánkem a Marťou
Terča
Pevnost
Dostihy
Dostihy - Michalova verze
velevážená porota
plnokrevník
plnokrevnice
krasojízda
Barča a Naty
rytířský zápas
Alain a Paprik
hostina
Naty s Bohunkou
Kanárek
Jeník
Kolaři 
Přidej komentář
Název
Komentář
Podpis
Opište kód code
 

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz