Sportovní gymnastika Poděbrady

Letní Herlíkovice 09 aneb po stopách svatého grálu...

27.08.2009, Autor : Míra Zmeškal
Tak už je to za námi. Každopůlroční rekreace v Krkonoších, letos na motivy krále Artuše, Merlina a svatého grálu. Každý den jsme (my starší) hráli pro navození atmosféry malé divadlo. Vystupoval sir Lancelot (Zdenda), královna Mab (Terezka), paní z jezera (Míra), role kouzelníka Merlina se ujal opět Zdenda a krále Artuše zahrála Laďka... Protože nebylo malých rolí, je třeba poukázat ještě na slepého věštce, Kámen (Míra) a Křoví No. 1-3 (Káťa, Terezka, Laďka) a další. Proslulá družina lorda Fallla (Mikan) soupeřila s Utherovou družinou (Mára) na poli Orákula, mozaiky, která mohla vydat nápovědu, kde hledat svatý grál. Boj to byl velice vyrovnaný a náruživý. Nakonec byl však černý drak poražen žlutým a Mikanova družina se mohla radovat z přízně Orákula. Protože výhodu ve svůj prospěch obrátili, svatý grál (takovou šikovnou věcičku, co odvšiví zavšivené, umyje špinavé, nasytí hladové... zkrátka umí plno chytrých kousků) mohli najít. Bohužel ale pro všechny, svatý grál neexistuje, a tak se musela vítězná družina alespoň spokojit s cenou útěchy, hromadou sladkostí. O tom, že si to všichni pořádně užili se můžete přesvědčit i vy z fotek (letos jich je doopravdy hodně). Nevím jak vy, ale já se snad už teď těším na příště! Tuxatky vs. Sojky? :-D Ahoj!
Orákulum
Postavy
Královna Mab
Drak
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
První pták ohnivák
Druhý pták ohnivák
Hurá na lov!
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Paní z jezera
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Zabodnutí Excaliburu do Kamene
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Co si chcete zahrát teď? Senoseč!
Obrázek
Sršně!
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
A kdo říkal, že jsou sršni hodní?
Obrázek
Obrázek
Ty moje malá, ubohá kočičko...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Zlatokop!
A jde se hledat zlato! Nebo aluminium?
Žalář pro zlobivé kluky!
A autorita šerifa je v háji...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Oddávající, Lady Guinevera, Král Artuš, Sir Lancelot
Zdendova dvojrole: sir Lancelot/Merlin
sir Lancelot a svůdná lady Guinevera
Král artuš na svém splašeném oři
boj o Guineveru
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Kuchyňský pracant :)
Boj o jednotlivá pole Orákula 
Přidej komentář
Název
Komentář
Podpis
Opište kód code
 

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz