Sportovní gymnastika Poděbrady

Souhrn pro 2. pololetí roku 2008

30.01.2009, Autor :
Popovídáme si o chlapeckých závodech za 2. pololetí roku 2008

Začátkem listopadu se gymnastický oddíl Sokola Poděbrady zúčastnil krajských přeborů v Kolíně, na které se dlouho připravoval. A vyplatilo se. Vaše umístění nedopadlo vůbec špatně. V nejmladší kategorii se na 1. místě umístil Jiří Pletka a na 2. místě Daniel Szabó. A ve starší kategorii jsem se já, Martin Szabó umístil na 2. a Mikoláš Prokůpek na 3. místě. Takže , tyto závody se nám velice povedly.

            Dále jsme se zúčastnili Mistrovství České republiky, kam jsme všichni postoupili z krajských závodů. Na těchto závodech jsme všichni vylepšili naše sestavy z minula. Závodilo se v Praze Na Dlabačově. Myslím, že umístění, které jsme získali, byly jedny z nejlepších v naší historii MČR. Jirka se umístil na 17. a Dan na 28. místě. To znamená, že se umístili v 1. polovině. Dále se Mikoláš umístil na 10. a já na 7. místě.

            Další závody byly asi o 14 dní později, tedy 7. 12. 2008. Bylo to již 2. kolo II. Ligy. Byla to naše 2. premiéra za Poděbrady. Nastupovali jsme v sestavě: Karel Smejkal (PDY), Martin Szabó (PDY), Mikoláš Prokůpek (PDY), Martin Křena (PDY) a Stanislav Bumbálek (Plzeň). 2. kolo se odehrávalo v nové hale v Liberci. Myslím, že každý z nás něco vylepšil ale také pokazil, nejvíce jsme pokazili asi koně. Do tohoto závodu jsme nastupovali asi se 30ti bodovou ztrátou. No, nedokázali jsme celou ztrátu stáhnout, ale i tak jsme skončili na 3. místě. To je uspokojivý výsledekn :-D.

            A poslední věcí je vánoční turnaj pro ročníky 1996-2003. Závodníci byli rozděleni podle ročníků do 6ti skupin. Dan (2001) se umístil na krásném 3., Jirka (1999) na 8. a Filip Pletka na 13. místě.

No, to je asi vše, těším se u dalšího souhrnu.

 

Martin Szabó

 


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz