Sportovní gymnastika Poděbrady

Olympiáda dětí a mládeže 2007

06.09.2007, Autor :
Olympiáda byla v Ústí nad Labem a gymnastické družstvo dosáhlo velkých úspěchů.

Gymnastické družstvo bylo utvořeno z kluků z Poděbrad a z Kolína.

Samotná Olympiáda trvala necelý týden, přesněji 19.-24.6.2007. V úterý 19.6.2007 jsme vyjeli do Prahy vlakem, a pak jsme jeli do Ústí autobusem s částí ostatních reprezentantů středočeského kraje. Ve středu 20.6.2007 byly první závody v gymnastice ( byl to trojboj- prostná, bradla a hrazda) a počítaly se body do družstva. Prvních 24 závodníků postupovalo do finále, které se konalo ve čtvrtek 21.6.2007.Sem postoupili kluci z Kolína. Tady se nejvíce dařilo Danielovi Radovesnickému.

Souhrn:

- mužské gymnastické družstvo Středních čech vyhrálo republiku

- všechna ostatní 1. místa v gymnastice zaplněna též Středočechy


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz