Sportovní gymnastika Poděbrady

Závody nejmladších a přebory gymnastiky

01.06.2007, Autor :
Nazdar, tady máte příspěvek ze závodu 26.5. a 27.5.2007.

Čau, já napíši ve zkratce obsah závodů. Začnu prvními závody.

V sobotu, 26.5.2007 se konaly závody nejmladších dětí v Pečkách. Jako rozhodčí z našeho sokola tu byly: Vlaďka Zmeškalová a Zdiša Kodešová, které spravedlivě rozhodovaly. Soutěžilo se ve třech kategoriích: gymnastika ( skok přes bednu, koberec a lavička), míčový trojboj ( hod do koše, kop na branku a hod na cíl) a atletika ( běh na 20m, běh na 1min a hod do dálky). Jak je vidět z fotografií, naši borci obsadily první příčky. A mluvím za všechny když Vám ,,Blahopřeji."

O den později, tedy 27.5.2007, jsme měli na domácí půdě další závody. Tentokrát v chlapecké sportovní gymnastice. Jako hosté přijeli kluci z Kolína a Kladna. Závodilo se ve 4ech-5ti kategoriích a každá z nich měla minimálně jednoho zastupujícího kluka. Největších úspěchů od nás dosáhli Alain Pae ( 2. místo v kadetech), Míra Zmeškal ( 1. místo v mužích) a Martin Szabó ( 4.místo v kadetech).

Oboje závody se vydařily a musíme si pogratulovat.

Ahoj zase po II. lize!!!


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz