Sportovní gymnastika Poděbrady

Hurá, jedeme na tábor!!!

18.05.2007, Autor : Míra Zmeškal
Už se to blíží... vysvědčení, prázdniny, třešně... ale hlavně: Letní rekreace s poděbradskou gymnastikou!!!

Letos se jede opět do Herlíkovic s celou horskou chatou jen pro nás. Vyrážíme 28.7.07 (dobrovolníci na kolech :) a vracíme se 5.8.07. Jedou s námi všichni, co se nebojí srandy a co nade vše oceňují kuchařské dovednosti naší Zdeničky. Program je vždy připraven širokospektře - stejně tak pro nejmenší, jako pro starší. Budeme hrát všemožné bojovky s celotáborovým příběhem, půjdeme se projet na koni, stavíme se v jilemnickém muzeu, budeme hodně soutěžit, dobrovolníci se budou prohánět na kolech, a tak...:)

Pokud máte všelijáké dotazy, či dokonce zájem o náš tábor, tak kontaktujte paní trenérku Vlaďku Zmeškalovou, nebo se ptejte v komentářích na tento článek.

Jako záruka zábavy: Daniel Švára, Mareček, Alalulánek Pae, Saška, Karlík Smejkalů, mnoho dalších... Vy a já! :)

cena: 2 900Kč (se vším všudy)


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz