Sportovní gymnastika Poděbrady

Přebor ČOS ve sportovní gymnastice

12.05.2007, Autor :
Dne 12.5.2007 se skoro celý oddíl Sportovní gymnastiky Poděbrady(Alain Pae, Martin Szabó a trenár Radovan Kodeš) vypravil na Přebor ČOS ve sportovní gymnastice do Kolína. Tam jsme se vyhecovali natolik že jsme udělali radost i našemu trenérovi.

Měli jsme sraz v 8:30 u sokolovny. Samozřejmě, že jsme si já i Alain něco zapomněli, ale byly to jen drobnosti. A tak pak tu byl výjezd. Po cestě byla spousta legrace, ale ta nás omrzela, když jsme dojeli ke kolínské sokolovně. Rozcvičku jsme měli až od 12:00 hodin, a tak jsme zatím jedli, co se do nás vešlo. Ani jsme nebyli moc přecpaní.

Po docvičení malých kluků přišla na řadu naše rozcvička. Prošli jsme všechna nářadí ještě s rezervou, a tak nám opět zbyl čas na malé občerstvení. Ještě jsme stihli vyhlášení mladších kategorií, a pak jsme se převlékli ze šponek do kraťasů, protože jsme začínali na prostných a dál se pokračovalo v olympijském pořadí (kůň, kruhy, přeskok, bradla a hrazda). Všechno se nám tak nějak podařilo, a pak už jsme čekali na výsledky.

Já skončil 8/11 a Alain 7/11. Měli jsme docela radost. A tak jsme vyrazili domů.

 

Zase někdy čau. Martin Szabó alias kubrdom.

 


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz