Sportovní gymnastika Poděbrady

Pozdrav z Nového Zélandu

22.04.2007, Autor :
Drobné postřehy z cest po Novém Zélandu.

Kia Ora gymnastiko :)

všechny vás moc moc zdravím z Nového Zélandu. Příroda je tu opravdu nádherná, už máme procestovaný Jižní ostrov včetně Steward Islandu, kde jsem zahučela po pas do bahna. Fotím o 106, kolikrát nevím, co dřiv :) Kiwilidi  jsou strašně friendly, i když většinou chodí bosi nebo v ponožkách a nebo v kulichu a v sandálích. Maurici se zdraví nosama a vyplazuji jazyk. Jinak kiwika  ptáka jsme ještě neviděli, zato už jsme chytli žraloka a já predevčírem plavala s delfínama, tuleně a tučnáky ani nezmiňuju, prostě nádhera :)  Pro milovníky Pana prstenu dodávám, ze jsme koukali na Mordor v Tongariro national parku. Všechno je tu whau whau whau, budu vyprávět u fotek, slibuju.

Konec zpráv z druhé strany polokoule. Mějte se krásně a držím palce na závody.

C ya soon, Káťa

Nový Zéland

MauřiKiwi

Maur


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz