Sportovní gymnastika Poděbrady

Postřehy z Akademie 2007

17.03.2007, Autor :
Tak to máme za sebou, raduje se Karel.

Tak to máme za sebou, raduje se Karel. Radek (Kodeš) byl již dva týdny nervózní a Dárek se již měsíc snažil vyhýbat Janě (maminka). Náš Allallulánek Pahejl se ač nerad musel postavit k celkové přípravě akademie méně pasivně, než by si byl sám myslel. Nejen že vystupoval se skladbou a na hrazdě, ještě se při úklidu několikrát tak nešťastně připletl do pracovního procesu, že se proti své vůli dokonce několikrát pokusil pomoct a v jednom případě byl snad i úspěšný. Co se týče vlastní akademie, byla to paráda. Spousta malinkatejch lidí (děti), spousta starších lidí (sokolíci) a spousta sponzorů naší gymnastiky (rodiče).

Vlastní vystoupení bylo dosti pestré a trvalo téměř dvě hodiny, což považuji za slušný výkon, když si představíte, že co 5 minut to jiné představení. Smutné bylo zranění Andulky Zmeškalové na prostných (již je doma z ošetření, šlo jen o vyvrknutí kotníku), naopak veselé bylo Allalánkovo opomenutí sundání trička při cvičení na hrazdě pod nímž měl překrásný drez, který si do gymnastiky přinesl se záměrem jej i předvést, což se mu podařilo jen tím, že hrazdu trošinku zvoral a tričko se mu stáhlo k hlavě a diváci si tak mohli alespoň domyslet, jak vše mohlo vypadat, kdyby se to povedlo. Dárek zase zacvičil na kruhách ve chvíli, kdy se předávala květina trenérce z minulého představení a proto jediný kdo jeho výkon viděl byla Jana a tak se dáme podat, jestli Dárek na příští trénink vůbec dorazí. Míra náš nejlepší gymnasta přerušil obě sestavy - tu na koni i tu na hrazdě a tak jeho cvičení nemohlo nijak narušit již tak "zábavnou" akci. Nemohu nezmínit, že nejlepším představením byly "Žabáci" v žabáčkovském oblečku s žabáčkovckým kukučem a žábáčkovatými rukavicemi, které svým výstupem potěšili snad každého.  


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz