Sportovní gymnastika Poděbrady

Naše WWW stránky v Internetu

09.02.2007, Autor : Administrátor
Určitě je vhodné se podívat na to, jak si naše www stránky stojí v internetu ... přesněji ve vyhledávačích, které mají za úkol prohledávat, indexovat a třídit www stránky a jejich informace. Naše www stránky dopadly velice dobře ...

Vyhledání slova "gymnastika" v internetu.


Google

Začneme celosvětovou vyhledávací jedničkou na poli www a tou je Google. Po zadání klíčového slova "gymnastika" nalezl Google 533 000 záznamů a naše www stránky skončily na 13 místě. Tímto umístěním našich www stránek nám Google udělal velikou radost a je videt, že dodržování pravidel SEO optimalizace nese své ovoce.

Seznam

A jak pak je to u nás v Čechách? Co si budeme namlouvat, vyhledávač Seznam je oproti ostatním silně v převaze a tak je testovací slovo "gymnastika" vloženo i do tohoto vyhledávače a ponecháno zatržené "hledat v ČR". Nebudete tomu věřit, ale lepší pozici v tomto vyhledávači má jen Česká gymnastická federace ... to znamená že z 37 038 záznamů se naše www stránky umístily na 2. místě. Pokud je zatržené "hledat ve světě", pak je výsledkem 41. pozice z 37 300.

Centrum

Adresa www.centrum.cz je také dosti známá u všech uživatelů a tam se dozvídáme, že si naše www stránky drží 3. pozici z 54 510. To je hezké umístění na tak mladé www stránky !

Atlas

Ale jak to tak bývá, žádné výsledky nejsou bez vady na kráse a tak například vyhledávač Atlas o našich www zatím ještě neví nebo se alespoň tak tváří. Čím je toto způsobeno nejsem schopen zodpovědět, ale věřím, že se tento vyhledávač časem polepší.

Co teď s tím ?

Každý, kdo přispěje nějakým článkem s gymnastickou tématikou či postřehy ze života v oddíle, napomůže tak zlepšení pozice ve vyhledávačích a tím přivede více návštěvníků na naše www stránky. Je to jistá forma reklamy, která se určitě vyplatí a zajistí, aby se dostal náš oddíl na internetu do povědomí.


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz