Sportovní gymnastika Poděbrady

Další náštěva kolínského vodního světa

28.01.2007, Autor :
Ve čtvrtek 25 ledna jsme udělali další cestu do bazénu v Kolíně.
Ve čtvrtek 25 ledna jsme udělali další cestu do bazénu v Kolíně. Účastnili se Zmeškalovi, Pabel Borecký a Smejkalovic a Saška (aby byla sranda, bereme jí sebou). Všichni ostatní se na organizování této akce tvářili trochu nakřivo a proto asi nepřijeli. Například říkali..." do Kolína? Hmmm?? a ve čtvrtek Hmm?..." a tak jsme tam byly jen v malém počtu, nicméně musím přiznat, že dokonce se zůčasníl i Míra Zmeškal (a přijel kupodivu celkem v čas) a to jel z Prahy.... tedy příště doporučuji...zůčasnit se...

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz