Sportovní gymnastika Poděbrady

Dráček - Praha 5 - Velká Ohrada 2015

17.03.2016, Autor : Administrátor
Dne 4.10. proběhl osmý ročník závodu ve sportovní gymnastice dívek a chlapců pořádaný SK Velká Ohrada - Praha 5, nazvaný Dráček.
Pro dvanáct malých naději SG Sokol Poděbrady (ročník 2007-2010) se jednalo o první závod letošní podzimní sezóny. Byl to opravdový gymnastický maraton, kterého se zúčastnilo v různých nejen věkových, ale i výkonnostních kategoriích celkem 174 dětí z 21 oddílů z celé republiky. Asi nejdále to měla děvčata z Vítkovic.         
 
Medailové pozice rok nar. 2007 obsadila na 1. místě Barunka Šmídová a na 3. místě Terezka Nechánská, pro rok nar. 2008 obsadila 1. místo Monička Vávrová.
Nikolka Juklíčková - rok nar. 2008 a Mia Pokorná - rok nar. 2010 si z Prahy přivezly medaile bramborové.
 
Velkou pochvalu zaslouží  i Johanka Urbanová (nejlépe hodnocena prostná), Nikolka Pošíková, Johanka Puldová, Anetka Bedrnová, Beatka Horáková, Maruška Ondrová, Káťa Mrázková. Na medailové pozice to sice nestačilo, nicméně předvedly moc pěkné výkony, závodily čistě a soustředěně. Děvčata si odvezly poháry, medaile a létající draky. Udělaly radost nejen sobě, ale i trenérkám a samozřejmě i velkému "Fun Clubu" rodičů a přátel. 
 
 

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz