Sportovní gymnastika Poděbrady

Poděbradská cvička 2016 - slovo závěrem

01.03.2016, Autor : Míra Zmeškal

Nultý ročník nového závodu „Poděbradská cvička“ zdárně proběhl a my můžeme už jen vzpomínat, kolik šikovných gymnastů a gymnastek jsme viděli. Ještě jednou bych rád za celý oddíl poděkoval všem, kteří s přípravou závodu pomohli a zasloužili se tak o hladký průběh celé akce. Děkuji zúčastněným rodičům, rozhodčím, trenérům, pořadatelům, moderátorce Ivě, vedení oddílu i naší sokolské jednotě a především štědrým sponzorům: městu Poděbrady, České spořitelně, Intersnack výrobci bramborových lupínků POMBAR, Pixie crew, prodejci lázeňských oplatek na Jiřího náměstí, HIT CZ – Poděbradské papírně, Poděbradským mlékárnám, Lékárně Pharmea Nymburk, Crystal Bohemia Poděbrady, manželům Mrázkovým, Nechánským, Bedrnovým, Juklíčkovým, Šmídovým, Heleně Kutilové a Tomáši Ondrovi, paní Šimáčkové s dědečkem Janem. Závěrem ještě jednou gratulujeme všem vítězům, kteří v brzké době obdrží poštou závodní cvičky Ilwa v požadované velikosti na adresu jejich oddílu. Sportu zdar!

 

Výsledky závodu naleznete zde:

http://www.gymnastika-podebrady.cz/clanky/21275-podebradska-cvicka-2016-vysledky.html

 

Fotky ze závodu naleznete zde:

http://www.gymnastika-podebrady.cz/fotogalerie/21281-podebradska-cvicka-2016-fotogalerie-i.html

http://www.gymnastika-podebrady.cz/fotogalerie/21319-podebradska-cvicka-2016-fotogalerie-ii.html

 


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz