Sportovní gymnastika Poděbrady

Uhelná Příbram 2015

10.08.2015, Autor : Administrátor
Dne 18.07.2015 jsme stejně jako před rokem vyjeli s partou kamarádů na týden plný her, cyklistiky a gymnastiky.

V Uhelné Příbrami nás přivítal velký čistý bazén, do kterého jsme ihned naskákali a který nám dodával energii po dopoledních cyklovýletech po okolí. Po pořádné koupačce následoval program v tělocvičně, kde jsme posilovali a trénovali jsme na závody v následujícím tréninkovém roce. Večer jsme hrávali novou pálkovací hru, která se jmenuje bränball (a skoro pořád se u ní běhá). Z tábora jsme si přivezli nejen krásné zážitky, ale i vlastnoručně ozdobená trička, kam nám kamarádi mohli zvěčnit jejich dlaň. Už teď se těšíme na cyklosoustředění 2016.

Uhelná Příbram 2015


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz