Sportovní gymnastika Poděbrady

Dragonfest 2015 aneb páté vítězství v řadě!

15.06.2015, Autor : Míra Zmeškal

Početná kategorie MIX nymburského závodu dračích lodích "Dragonfest" nám i letos sedla. Slabší vstup do závodu jsme nakonec byli schopni zvrátit a popáté jsme si salty doskákali pro první trofej. Letošní konkurence 22 soupeřících týmů v kategorii MIX byla velmi slušná. Především Škodováci jeli letos Superb :-)  Další 4 závodící týmy byly celoženské a 6 týmů chlapských. Je ale potřeba se dívat do budoucna, sílu stisku pádla procvičit zase na žerdích a třeba příští rok vyhrát i ve zpravidla celochlapské kategorii OPEN s naší mixovou posádkou. To by se mi moc líbilo ...

Fotky ze závodu naleznete zde

 


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz