Sportovní gymnastika Poděbrady

Závody všestrannosti 2015

16.05.2015, Autor : Administrátor
Již od ledna nacvičovali členové družstev všestrannosti sestavy, aby na závodech, které se konaly 25. dubna 2015, mohli dosáhnout co nejlepších výsledků.

Aby to skutečně byla soutěž všestrannosti, tak kromě gymnastiky se také šplhalo, plavalo a výkony byly  měřeny i v atletickém čtyřboji. A co čeká ty nejlepší? Mladší žákyně a mladší žáci pojedou reprezentovat naši župu na Přebor ČOS v sokolské všestrannosti do Brna a starší kategorie čeká Přebor ČOS v sokolské všestrannosti v Praze. Kdo se umístil na předních místech a bude nás tedy reprezentovat? Do Brna pojedou Štěpán Týma, Tereza Vyleťalová, Filip Farka a Matěj Boček. V Praze budou závodit Petr Hakl, Matyáš Pulda, Jana Plivová, Martin Pliva, Mário Mihál, Aneta Vosejpková a Kristýna Konyvková. Všichni jim budeme držet palce!

Závody všestrannosti 2015


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz