Sportovní gymnastika Poděbrady

Poděbradská cvička 2021 trochu jinak

16.03.2021, Autor : Administrátor
Pátý ročník Poděbradské cvičky proběhl trochu jinak.
Minulý víkend se měl konat další ročník populární pohárové soutěže ve sportovní gymnastice Poděbradská cvička. Závod sice proběhnout vzhledem k nynějším vládním protiepidemickým opatřením nemohl, oddíl sportovní gymnastiky ho však pojal originálně. Děti vytvořily celkem 67 krátkých videí, kde nám předvedly, jak doma cvičí. Soutěžily o co nejvíce "lajků" na Facebook stránkách oddílu SG. Vítězkou se stala Elenka z Dobřichovic, která za svůj výkon získala závodní cvičky.
 
Přesvědčte se Vy sami, že se dětem videa povedla!


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz