Sportovní gymnastika Poděbrady

Monkeys Gym

30.08.2014, Autor : Míra Zmeškal
Ve čtvrtek 11. září se již třetím rokem v naší sokolovně, v Malém sále, v 2. patře rozběhne cvičení pro děti s rodiči „Monkey ́s gym aneb Opičky“. Pozor!!! Začínáme v novém čase – již od 9:30.
 Pro holčičky a kluky ve věku od 2 let do 4 v doprovodu rodičů jsou připraveny pohybové hry na rozvoj obratnosti, koordinace, síly a flexibility. Děti si budou mít možnost zacvičit na koberci, lavičce, 
kladince, hrazdě, žebřinách či na trampolíně a seznámí se s náčiním jako fazoláček, míč, gymball, švihadlo, obruč, stuha... Na cvičení si nezapomeňte přinést sportovní oblečení, pití a plyšovou opičku. 
 
Bude se na vás těšit Káťa Pokorná s Tomem a Žofka. A kdo je naše Žofka? Přijďte si s námi zacvičit a uvidíte :-)

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz