Sportovní gymnastika Poděbrady

Dragonfest 2014 – opět prvenství

11.06.2014, Autor : Míra Zmeškal
Účast týmu GYMNASTIKA SOKOL PODĚBRADY na nymburském Dragonfestu (závodu dračích lodí) v kategorii MIX (min 6 žen v posádce) se pomalu stává každoroční tradicí. I letos jsme se rozhodli vyzkoušet, jak obstojí gymnasté v tomto týmovém sportu. A tým jsme natolik silný, že jsme se probojovali až do finále, kde byl náš čas nejrychlejší a obhájili jsme jím první místo z minulých let. Je to již naše čtvrté prvenství v řadě.

Za velký úspěch považujeme i fakt, že s naším výkonem bychom směle obstáli i v kategorii OPEN, kde posádku tvoří většinou jen muži. Naší finálovou jízdou jsme totiž překonali i finálové časy této kategorie. Velmi nás těší i velká účast na těchto závodech, vždyť letos se zúčastnilo celkem 31 týmů, z toho 20 v naší kategorii MIX. 

7. 6. 2014 naši posádku tvořili :  Jiří Souček, Vojta Beneš, Miroslav Zmeškal, Pavel Fliedr, Patrik Havel, Jan Mejzr, Martin Křena, Pavel Švimberský, Filip Šmejkal, Mikoláš Prokůpek, Martin Macháček, Josef Svoboda, Radek Smejkal, Martin Szabó, Monika Szabóová, Veronika Szabóová, Hana Zdobinská, Anička Zmeškalová, Michaela Weigeltová, Martina Mejzrová, Aneta Vosejpková, Tereza Peroutková, Daniel Szabó (bubeník)

Foto naleznete zde

autorka textu: Veronika Szabóová

 

 

 

 


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz