Sportovní gymnastika Poděbrady

Bedřichovský ježek 2014

19.05.2014, Autor : Administrátor
V sobotu 3.5. se v Jihlavě konal XVIII. ročník závodu ve sportovní gymnastice dívek a chlapců, Bedřichovský ježek.
Poděbradský oddíl reprezentovalo, v nových dresech, 5 dívek. Děvčata narozená roku 2008 závodila ve dvojboji - lavička, prostná. Tento závod byl úspěšnou premiérou pro náš nový přírůstek Moniku Vávrovou, která skončila s rozdílem 5 setin na čtvrtém
místě. Nikol Pošíková na 8. a Johanka Urbanová na 10. místě. Ročník 2007 závodil ve dvojboji kladinka, prostná. Nejúspěšnější z výpravy byla Barunka Šmídová, která bojovala skvěle a získala stříbrnou medaili, další 4. místo (trošku pech) získala Terezka Nechánská.
 
V neděli 4. května se konal v kolínské sokolovně za účasti 60 gymnastek ze 12 oddílů další ročník prestižního gymnastického závodu "Hledáme nové talenty". Naše družstvo dívek se v trojboji šplh - lavička - akrobacie umístilo po družstvu z oddílu SG Vítkovice - na krásném druhém místě a dívky v pořadí Terezka Nechánská, Barunka Šmídová, Johanka Urbanová a Nikolka Pošíková si domů na krku pyšně vezli stříbrnou medaili. 
 
Všem holčičkám děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu sportovní gymnastiky TJ Sokol Poděbrady.
 
 

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz