Sportovní gymnastika Poděbrady

Závody - Praha Vršovice

17.03.2014, Autor : Administrátor
Nejmladší děvčata z oddílu sportovní gymnastiky se začátkem zimní sezóny zúčastnila již pěti závodů.

Závodí prvním rokem a dosáhla báječných výsledků:

 7. 12.    Mikulášský pohár, TJ Spartak Sezimovo Ústí pořádaném v Táboře
 8. 12.    25. ročník Memoriálu Věry Medové, pořádaném TJ Sokol Kampa 
14. 12.  Vánoční závody, TJ Sokol Praha Vršovice
15. 12.  2. ročník Župního přeboru Jaroslava Šplíchala, Chrudim
18. 01.   19. ročník závodu "Memoriál Jana Palacha", Všetaty ,

a vybojovala dvě zlaté, šest stříbrných a dvě bronzové medaile. Do závodního družstva ml. kategorie jsou zařazeny tyto závodnice: 
 
Johanka Urbanová je předškolaček, ročník 2008. Svou první stříbrnou medaili získala na Vánočním závodě v Praze ve Vršovicích. Velký úspěch zopakovala ve Všetatech, kde se stala dokonce absolutní vítězkou závodu a přivezla si zlatou medaili (ze 45 holčiček).  Johanka je veliká naděje našeho oddílu, a tak doufame, že ji radost ze cviceni dlouho vydrzi..      
 
Terezka Nechánská chodí do první třídy,  je ročník 2007. I ona přináší oddílu velkou radost. Může se chlubit několika medailemi. Během šesti týdnů vyhrála 4 (3 stříbrné – v Sezimově Ústí, ve Vršovicích a Všetatech (ze 39 holčiček) a jednu bramborovou v Chrudimi). Terezka dala gymnastice přednost před plaváním. 
 
Barunka Šmídová chodí také do první třídy, je ročník 2007. Po Olympijských letních hrách v Londýně si Barunka našla cestu do naší tělocvičny sama. Sklízí velké úspěchy a v oddíle je vzorem pracovitosti.  I jí se polička plní medailemi. V Sezimově Ústí na Mikulášském poháru získala bronz a na Memoriálu Věry Medové v Praze stříbro. Obtížnými sestavami na prostných, hrazdě a kladině si zajistila celkové vítězství na Přeboru Jaroslava Šplíchala v Chrudimi.   
 
Nikolka Pošíková je předškoláček, ročník 2008 a v závodním družstvu je zařazena teprve půl roku. Nikolka je takové želízko v ohni. Chodí i do oddílu krasobruslení. Letos na závodech v Mladé Boleslavi a Kolíně získala svou první zlatou, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili. V gymnastice si vybojovala nejvyšší ohodnocení ve Všetatech a to šesté místo.  
 
Viktorka Ondrová  ročník 2005 měla 3x smůlu a přivezla si nepopulární bramborovou medaili.  Stříbrná medaile  na Viktorku čekala ve Vršovicích. Její největší úspěch byl v loňském roce na Mistrovství ČOS v Brně, kde získala v gymnastice a v plavání stříbrnou medaili, v atletice obsadila 6. místo a skončila v celkovém umístění na čtvrtém místě.
 

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz