Sportovní gymnastika Poděbrady

Klokánkova kapsa 2013

15.03.2014, Autor : Administrátor
Oddíl sportovní gymnastiky TJ Bohemians Praha 24. 11. 2013 pořádal již 22. ročník závod pro nejmenší gymnastky ve třech věkových kategoriích (letos rok narození 2005-2007).

Pro rok 2007 to byl závod v trojboji na akrobacii, lavičce a žerdi po čelo. Z oddílu SG Poděbrady v této kategorii závodily dvě závodnice Terezka Nechánská a Barunka Šmídová. Zacvičily velmi pěkně a skončily na 5. a 8. místě z 35 zúčastněných v této kategorii. Mezi 8letými závodila na bradlech, kladině, přeskoku a akrobacii Viktorka Ondrová. Předvedla skvělé sestavy. Byla odměněna stříbrnou medailí. Závod byl určitě dobrou motivací pro naše začínající gymnastky. Přejeme jim hodně síly a nadšení pro tento náročný sport, který si sami vybraly.

 

Klokánkova kapsa 2013


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz