Sportovní gymnastika Poděbrady

Malý Team Gym: Oblastní přebor – západ 2013

22.12.2013, Autor :
Po úspěšném absolvování postupových závodů malého Team Gymu v Kolíně jsme se vydali předvést naše gymnastické dovednosti do Prahy a popasovat se s ostatními týmy z celých Čech o postup na celorepublikový Přebor ČOS.

Závody se konaly v neděli 15.12.2013 v sokolovně TJ Sokol Vinohrady.

Družstvo pod vedením trenéra Josefa Svobody a s pracovním názvem „Týmdžem“ bylo posíleno o jednoho mužského člena Mária Mihála, kterého jinak trénuje trenérka Monika Szabóová. Týmdžem dále tvoří osm dívek: Karolína Hrušková, Kristýna Konyvková, Veronika Szabóová, Jana Plivová, Noemi DoskočilováJana BrtkováMarkéta Stiborová a  Eva Nedorostová (posila z Hořátve – trenérka Jiřina Skořepová).

Oblastním přeboru západ jsme nasbírali celkem 10,48 bodu (5,43 b. na akrobacii, 5,05 b. na trampolíně) a skončili šestí. Cíl, který jsme si stanovili, tedy porazit dívky z Jaroměře, se nám bohužel nepodařilo splnit, přestože jsme dost trénovali a celkově zvýšili obtížnost našich řad. Proto do příštího ročníku chceme více zapracovat na saltových řadách na akrobacii a také na preciznosti a čistotě cvičení. Víme, kam máme směřovat, a já věřím, že na podzim 2014 se nám povede jaroměřské družstvo předstihnout. 

Malý Team Gym 2013XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz