Sportovní gymnastika Poděbrady

Úspěšný závod mužů v Praze

20.12.2013, Autor :
1.2.2013 se odehrál konečný souboj v mužské lize.
Tým mužů ve složení - Miroslav Zmeškal, Martin Szabó, Martin Křena, Vít Mikušek, Karel Smejkal, Mikoláš Prokůpek z oddílu sportovní gymnastiky naší TJ Sokol Poděbrady a hostující David Kratochvíl z Kolína absolvovali 1. prosince 2. kolo II.ligy mužů. V této soutěži družstev na jaře v 1. kole nasbírali celkem 200,86 bodů (tehdy místo Davida hostoval Tomáš Podpěra z Kladna). 
 
 
V 2. kole svůj výkon ještě zlepšili, a tak i bodů nasbírali více, celkem 207,86. Zaslouženě jim patřilo 1. místo. V příštím roce bude soutěž ještě zajímavější, protože se sloučí I. s II. Ligou v jednu kategorii.
 
 
Děkujeme za hezkou reprezentaci poděbradského oddílu.
 
Odkaz na výsledky zde.
 
Monika Szabóová

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz