Sportovní gymnastika Poděbrady

Vánoční gymnastická besídka

07.12.2013, Autor : Míra Zmeškal
20.12.2013 od 17:00 ve velkém sále poděbradské sokolovny
Milí přátelé, kamarádi,
rád bych vás pozval na již tradiční vánoční gymnastickou besídku, kde každé družstvo ukáže, a to především na prostných, co se za rok naučilo. Jako zpestření je připraven "Velký souboj vybraných smíšených dvojic", který se odehraje taktéž na akrobacii. Ovoce, dorty a jiné sladkosti jsou připraveny, stačí už jen dorazit, zacvičit či zafandit a společně se naladit na vánoční notu.
Doufám, že dorazíte v hojném počtu!
 
Blíže na: https://www.facebook.com/events/272604232886749/?ref_dashboard_filter=calendar

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz