Sportovní gymnastika Poděbrady

Závody Malého Team Gymu 2013 – malá oblast Čechy

17.11.2013, Autor :
V sobotu 9.11.2013 se mezi soutěžící v Malém TeamGymu oficiálně zařadilo i družstvo z TJ Sokol Poděbrady.

Tým, skládající se z 8 gymnastek (Noemi Doskočilová, Veronika Szabóová, Markéta Stiborová, Karolína Hrušková, Jana Brtková, Jana Plivová, Kristýna Konyvková a Eva Nedorostová (posila z Hořátve) vedených trenérem Josefem Svobodou, předvedl v Kolíně sestavy na dvou nářadích – akrobacii a trampolíně. Sestava na akrobacii obsahovala tři akrobatické řady (dvě přemetové a jednu saltovou), trampolína se skládala ze dvou přeskoků přes bednu (rondát a přemet), třetím skokem bylo salto z trampolíny.

Družstvo v malé oblasti Čechy vybojovalo druhé místo, čímž si zajistilo účast na přeboru ČOS.

Pro děvčata, jejich trenéra a vůbec poděbradskou gymnastiku to byly první závody v této soutěži. Zjistili jsme, co vylepšit, které prvky na přebor ČOS zařadit a kterých se naopak vyvarovat. Velkou motivací je pro nás poražení týmu z Jaroměře, který na  závodech v Kolíně naši kategorii vyhrál.

 


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz