Sportovní gymnastika Poděbrady

Dragonfest 2013

27.09.2013, Autor : Administrátor
V sobotu 14.9.2013 se opět posádka Gymnastika Sokol Poděbrady zúčastnila závodu dračích lodí Dragonfest 2013 v Nymburce - a opět v kategorii Mix zvítězila, čili završila hattrick.

Na přiloženém videu z finálové jízdy je vidět, jak jsme hned na startu nasadili trhák a ve zbytku jízdy již jen udržovali pohodlný náskok. Prohlédněte si i fotografie , ať vidíte, jak pohodový a příjemný letošní Dragonfest byl. Pádla naší dračí lodě obsluhovali Veronika Slánská, Anna Zmeškalová, Pavlína Rampouchová, Hana Zdobinská, Veronika Szabóová, Markéta Stiborová, Miroslav Zmeškal, Jiří Pokorný, Daniel Hofman, Jan Mejzr, Vojtěch Beneš, Martin Křena, Mikoláš Prokůpek, Martin Szabó, Jan Papaj, Patrik Havel, Martin Skůpa, Petr Žák, Marek Polák a Josef Svoboda, skvělý bubenický výkon podal nejmladší člen posádky Daniel Szabó. Fotky naleznete zde.


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz