Sportovní gymnastika Poděbrady

Přebor ČOS v sokolské všestrannosti 2013

27.06.2013, Autor :
O víkendu 15. - 16. 6. 2013 proběhl v Praze přebor ČOS v sokolské všestrannosti. Župa Tyršova vyslala celkem třináct závodníků, z naší TJ Sokol Poděbrady devět cvičenců změřilo své síly s konkurencí z celé České republiky.

Dny to byly náročné – hned v sobotu po nástupu se ženské složky odebraly do tělocvičny předvést rozhodčím své gymnastické sestavy na nářadích, muži na stadion ukázat, jak jsou na tom v atletice. Program byl opravdu nadupaný. Po této části někdy ani nenásledoval patřičný oddych, závodníci se museli přesunout z tělocvičny na stadion a naopak absolvovat další část závodů. Po všech atletických a gymnastických disciplínách nás čekal zasloužený odpočinek v místním hostelu. V neděli nás už čekalo „pouze“ plavání, závěrečný nástup a vyhlášení výsledků. Celkem jsme za tak krátkou dobu museli podat co nejlepší výkony v minimálně devíti disciplínách a myslím si, že už jenom to je přinejmenším chvályhodné.

A jak jsme dopadli?

Naše TJ se tentokrát může pyšnit přebornicí v kategorii žen Anetou Vosejpkovou. A co ostatní?

ŽÁKYNĚ III

Kratochvílová Natálie – plavání 6., šplh 5., SG 5., atletika 13., celkově 4.
Bartáková Ivana - plavání 22., šplh 4., SG 11., atletika 3., celkově 5.

ŽÁKYNĚ IV

Moličová Žofie - plavání 16., šplh 5., SG 2., atletika 18., celkově 7.

DOROSTENKY

Rampouchová Pavlína- plavání 4., SG 11., atletika 17., celkově 13.
Szabóová Veronika- plavání 11., SG 8., atletika 12., celkově 7.

ŽENY

Vosejpková Aneta - plavání 4., SG 4., atletika 1., celkově 1.
Emma Klempererová (1995) plavání 1., SG 2., atletika 1., celkově 2.

ŽÁCI III

Pliva Martin - plavání 1., šplh 17., SG 8., atletika 10., celkově 8.
Mihál Mário - plavání 12.-13., šplh 10., SG 7., atletika 15.-16., celkově 11.

MUŽI

Prokůpek Mikoláš - plavání 7., šplh 12., SG 3., atletika 12., celkově 6.

fotogalerie


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz