Sportovní gymnastika Poděbrady

Přebor ČOS ve SG 2012

11.12.2012, Autor : Administrátor
V sobotu 8.12. se v pražské sokolovně TJ Sokol Žižkov konal "Přebor ČOS ve SG".

Přeboru se účastnila opět Náťa Kratochvílová a Ivča Bartáková. Konkurence byla ohromná, byly tu nejlepší Starší žákyně z celé republiky. Závod byl dlouhý, v této skupině bylo nejvíce závodnic. Ivě závod sedl, vše se jí podařilo dle jejich představ, tak jak měla nacvičené. Zklamaná byla pouze z  hodnocení na akrobacii, kde ji nevyšla bonifikovaná vazba skoků a bonifikovaná pirueta, ale jinak zacvičila své maximum. Na Nátě se projevila únava, jak sama říkala, měla strašně těžké nohy, a tak se jí nepodařilo porazit soupeřky, které porazila na krajském přeboru. Pád z obtížného stojka - kotoul na kladině ji stál cenné body a posunul ji o deset míst dolů.

Umístění si tentokrát holky vyměnily. Ivča byla 31.a Naty 33.ze 42 závodnic. 


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz