Sportovní gymnastika Poděbrady

Přebor Středočeského kraje žen 2012

11.12.2012, Autor : Administrátor
V neděli 11. listopadu se v Kolíně konal "Přebor Středočeského kraje žen".

V třetí lize jsme měli dvě jednotlivkyně - Ivču Bartákovou a Náťu Kratochvílovou. Bohužel Anne Nejedlá měla ze zdravotních důvodů půlroční pauzu a Žofka Moličová měla zlomenou nohu, a tak se ani jedna účastnit nemohla a nepodařilo se sestavit družstvo. Každopádně Naty i Iva šly pěkný závod. Naty zacvičila výborná prostná, Ivě se nejlépe vydařila kladina. Naty obsadila 11. a Ivča 13. místo.

Doufáme, že ještě poladí formu a zacvičí ještě lépe na Mistrovství republiky ČOS, které se koná  8. 12. v Praze. Držíme palce! Největší radost nám na Přeboru udělala sedmiletá Viktorka Ondrová, pro kterou to byl první opravdu velký závod. Nejen, že byla jednou z nejmladších závodnic, ale dokonce se ji podařilo hned napoprvé splnit počtem 54,80 třídu Mladší žákyně. Sedmé místo byl velký úspěch, i když nebýt zaváhání a pádu z kladiny, mohla si domů odvést medaili.  Na akrobacii a na bradlech zacvičila třetí nejlepší sestavu. 

Velká pochvala, Viky :-) .


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz