Sportovní gymnastika Poděbrady

Soustředění v Liberci 2012

29.11.2012, Autor : Administrátor
Jelikož datum ligových závodů družstev mužů stejně jako závody ve SG v povinných sestavách se rychle blíží, vydali se poděbradští reprezentanti do prostor liberecké gymnastické haly ještě co nejvíce dopilovat a zlepšit své sestavy.

V 2. kole II. ligy družstev konané v Brně 2. 12. 2012 budou závodit za TJ Sokol Poděbrady : Martin Szabó, Martin Křena, Patrik Havel, Karel Smejkal, Pavel Švimberský, Mikoláš Prokůpek a Tomáš Podpěra (hostující z Kladna). Za TJ Sokol Praha Vršovice nastoupí Miroslav Zmeškal.

V Kolíně dne 30. 11. 2012 se o postup na Mistrovství ČR ve SG s dalšími gymnasty utkají Štěpán Pulda, Daniel Szabó a Tobiáš Scholz.

Možnost zatrénovat si v Liberci dostaly i některé poděbradské gymnastky.

Fotogalerie


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz