Sportovní gymnastika Poděbrady

Vánoční gymnastická besídka 2012

19.11.2012, Autor : Administrátor
Je již dlouhou tradicí, že z posledního tréninku před Vánoci děláme besídku pro rodiče, babičky i dědečky, tetičky i strýčky, sestřičky i bratříčky a taky pro všechny kamarády, co do poděbradského oddílu sportovní gymnastiky chodily, ale přes rok si k nám pro každodenní shon jen obtížně hledali cestu. Každé Vánoce se naše besídka trochu lišila. Dlouhou dobu byla vyhlašována soutěž "Velká cena akrobacie", následně se mohlo soutěžit na jakémkoliv nářadí i v jakémkoliv počtu a nakonec se ze soutěže na nářadí stala exhibice. Na letošní rok je po ukázce našeho cvičení připravena univerzální soutěž o nejlepšího gymnastu. Ale pozor - i pro rodiče a ostatní! Proto si doma nezapomeňte závodní formu ani oblečení, ve kterém se vám bude dobře soutěžit. Oblíbenou tradicí však zůstává i "Soutěž o nejlepší obložený talíř", kde bude mít opět každý možnost se zúčastnit i hodnotit zrakem soutěžní talíře. Po úklidu tělocvičny a odměnění vítězů nás bude čekat raut.


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz