Sportovní gymnastika Poděbrady

Gymnastické soustředění dívek 2012

08.09.2012, Autor :
Na konci prázdnin (25.8. – 2.9.) proběhlo v sokolovně tradiční gymnastické soustředění dívek. Snahou bylo dát se po prázdninách co nejrychleji do formy, což se myslím díky posilovačkám jako „fitcross“ a „tabatu“ povedlo.

Soustředění se zúčastnilo 14 holek od pěti do sedmnácti let (Terky, Viky, Náti, Žofky, Lilka, Tamča, Anička, Ivča,  Týna, Ema, Valča a Pája).  A málem bychom zapomněli na nejmenší cvičenku – Miu ?. Trénovalo se každý den od 9 do 14 hodin – protažení, posilování, cvičení na nářadí a závěrečná rehabilitace. Příjemná byla i perlička a sauna. Poslední den soustředění proběhl velký nelítostný boj v síle. Zvítězila Naty Kratochvílová a vyhrála pohár. 

Kéž bychom měli tělocvičnu s jámou a velkou trampolínou postavenou pořád, každý trénink, co?  Devět dní uteklo jako voda a myslím, že si je všichni užili. Já za trenéry (Káťu, Vlaďku a Petra) musím říct, že ano.  Všem děkujeme. Díky patří taky Aničce a Mírovi, kteří si našli čas a přišli nám s tréninkem pomoct, bylo to prima zpestření, díky moc.
 
 

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz