Sportovní gymnastika Poděbrady

Léto v Herlíkovicích 2012

19.08.2012, Autor : Míra Zmeškal

Uběhl další půlrok a my se vrátili z Herlíkovic. Z místa, kam již 20 let jezdíme, abychom se opět výtečně bavili, tužili kolektiv oddílu a prostě jen tak blbli s přáteli, o kterých často můžeme říct, že jsou to naši nejlepší. Ne však každý rok je stejný! Letos jsme jako 8 tlup pravěkých lidí bojovali o poklad ze všech nejcenější - o věhlasnou Věstonickou Venuši, objevili mnoho nových her a dokonce založili kroniku.

Vybrat z 1500 fotek 150 byl opět těžký úkol, tak doufám, že se vám náš výběr bude líbit - naleznete jej zde.

V zimě opět ahoj!

 

 


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz