Sportovní gymnastika Poděbrady

Prázdniny 2012 (Mistrovství ČR + Slet + Hory v Rumunsku)

16.08.2012, Autor :
Letní prázdniny se nám už dávno přehouply do druhé půlky, stačili jsme se už pokochat krásnými gymnastickými sestavami na OH v Londýně, jistě nás dokázaly nakopnout k dalším sportovním výkonům v nadcházející sezóně.

Určitě ale stojí za to se poohlédnout za obdobím, které nastalo po rozdání vysvědčení do dnešního dne. Co tedy nového v naší TJ z pohledu sportovní gymnastiky?

Tak jen telegraficky: dne 30.6. se konalo MČR ve sportovní gymnastice v Praze – náš gymnasta Daniel Szabó se umístil celkově na velmi pěkné 7. pozici. Výsledky soutěže: MČR Sletová soutěž v SG 2012 - výsledky

Na XV. Všesokolském sletu v Praze jsme měli své zástupce ve skladbě Ať žijí duchové a Chlapáci.

Na týden plný cyklovýletů se někteří vydali do Mukařova a na horskou turistiku do Krkonoš do Žalý . Ti „nejotrlejší“ vyrazili do hor do Rumunska. Pak už jsme jen nachystali tělocvičnu pro naše sportovní parťáky z Počernic, kteří k nám přijeli na soustředění a 12.8. 2012 se vystřídali s gymnastkami z Kladna. A jak už to tak bývá, bez gymnastiky to dlouho nevydržíme, a tak dnešním dnem začínáme trénovat už i my. Hurá!

 
 

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz