Sportovní gymnastika Poděbrady

Cyklistický výlet - Mukařov 2012

25.07.2012, Autor : Administrátor
Týden plný her a cyklistických výletů

V neděli 15. července se vydala část oddílu gymnastiky se svými přáteli do Mukařova u Mnichova Hradiště. Pod vedením trenérů Moniky Szabóové, Michala Vacha a Josefa Svobody zde dvacet dětí strávilo týden plný pohybu na jízdních kolech a sportovních her ( softbal, vybíjená, přehazovaná, ringo,frisbee, itálie a další). Tréninky v tělocvičně jsme si připomínali každodenním strečinkem a hrami typu hlava-ruce-nohy nebo bleskovým nácvikem skupinové pohybové skladby.

Večerní program sestával z činností procvičujících mozkové závity - Ámos, luštění šifer, Aktivity (pantomima, kreslení). Jako upomínku na spoustu zážitků a téměř 170 km ujetých na kole si každý domů přivezl triko, které si sám batikoval.

Fotky z výletu naleznete ve fotogalerii: Mukařov 2012

Mukařov 2012


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz