Sportovní gymnastika Poděbrady

Úspěchy i mimo tělocvičnu aneb DRAGONFEST 2012

13.06.2012, Autor :
V sobotu 9.června opustili naši gymnasté všechna nářadí a vyměnili je za pádla, buben a paličku. Zúčastnili se totiž 8.ročníku Dragonfestu 2012 v Nymburce.

Posádku naší lodě tvořili: bubeník - to jsem byl já - Daniel, Josef Svoboda, Veronika Slánská, Veronika Szabóová, Pavel Borecký, Jan Papaj, Vojtěch Beneš, Monika Szabóová, Tomáš Nejedlý, Michal Borecký, Pavel Kříž, Jiří Obr, Tereza Peroutková, Jan Mejzr, Patrik Havel, Martina Mejzrová, Pavel Švimberský, Martin Křena, Mikoláš Prokůpek, Aneta Vosejpková, Martin Szabó, Jan Pfoff,v krásných tričkách, které nám zasponzorovala Jana Prokůpková.

Kapitánka našeho týmu Tereza Peroutkova z nás měla radost. Naši gymnasté získali 1.místo, předjeli asi dvacet družstev. Byl to namáhavý boj, ale přesto jsme se dopracovali ke krásnému výsledku. Obhajoba z loňského ročníku tedy dopadla úspěšně. Nechyběla ani pořádná odměna: obrovský skleněný pohár a 20 piv.

Daniel Szabó


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz