Sportovní gymnastika Poděbrady

Přebor ČOS v sokolské všestrannosti 2012 - výsledky

10.06.2012, Autor :
V posledních čtrnácti dnech nelenili ani sportovci zaměřující se na sokolskou všestrannost – ti co se umístili do druhého místa na župním přeboru, si totiž vybojovali možnost změřit své síly s konkurencí z celé republiky.

 

Mladší žactvo

Ti mladší závodili 25. – 27. 5. 2012 v Brně, a dosáhli skvělých výsledků – jako družstvo to totiž mladší žáci a žákyně I dotáhli celkově na 2. místo, Sokol Poděbrady reprezentovali Tobiáš Scholz, Petr Hakl a Viktorie Ondrová, za Sokol Hořátev pak Tobiášová Sofie.

Mezi jednotlivci 1. místo obsadil Tobiáš Scholz, Petr Hakl skončil 6. Viktorie Ondrová si zasloužila 9. místo.

V Mladších žácích II byl celkově 3. nejlepší Martin Pliva.

Starší žactvo

1. – 3. 6. 2012 se v Praze uskutečnilo republikové klání staršího žactva, dorostu a dospělých. Mezi staršími žáky III si bronzovou medaili vybojoval Jiří Pletka, v kategorii starší žáci IV si Filip Pletka zasloužil 2. místo, Lukáš Toupal skončil 14. v téže kategorii. Starší žákyně IV Pavlína Rampouchová získala 11. příčku.

Dorost

7. místem v dorostenkách se může pyšnit Emma Klempererová, Veronika Szabóová obsadila 12. pozici. Dorostenec Jiří Souček si vysloužil 10. nejvyšší bodový součet.

 

Odkaz na podrobné výsledky: Podrobné výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti 2012

 Veronika Szabóová   

 


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz