Sportovní gymnastika Poděbrady

Úspěch v PŘEBORU ČOS V SG

15.05.2012, Autor :
Závodní sezóna je v plném proudu a naši závodníci Poděbrady skvěle reprezentují po celé České republice.

 

Jeden z nedávných úspěchů nám zajistil Daniel Szabó, když si vybojoval 3. místoOblastním přeboru ČOS Čechy v SG (konaného 21.4.2012 v Praze Vršovicích).

Prosadil se v konkurenci asi 20 závodníků a triumfoval hlavně skvělým výkonem na prostných (12,4 b.), což byla vůbec nejvyšší známka na tomto nářadí. Obdobně si vedl na kruzích – také nejlepší skóre – 11,5 b. Na dalších nářadích pokračoval také velmi dobře až na menší „škobrtnutí“ na koni. Celkově získal krásných 66,15 bodů.

Dalších závod se konal 13. 5. v Brně - již celostátní Přebor ČOS, kde mu s reprezentací naší TJ pomohli další poděbradští gymnasté. Daniel navázal na svůj předešlý úspěch téměř bezchybnými sestavami, i zde obsadil skvělé 3. místo.

Výsledkové listiny - COS Čechy

Video - prostná a kruhy

Veronika Szabóová


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz