Sportovní gymnastika Poděbrady

Vánoční gymnastická exhibice

30.12.2011, Autor :
Dan nám napsal krátký článek o proběhlé vánoční exhibici. Podívejte se!

U nás v tělocvičně se ke konci kalendářního roku koná setkání všech příznivců gymnastiky. Letošní akce měla název Vánoční gymnastická exhibice. Návštěvníci mohli soutěžit v přineseném obloženém talíři, či se utkat v týmu rodič-dítě v opičí dráze. My co chodíme do tělocvičny pravidelně cvičit, jsme si připravili různá vystoupení. Některá ukázala, co jsme se naučili na různých nářadí, jiná hlavně pobavila. Já mám největší radost z toho, že naši velcí kluci mě už třetím rokem berou mezi sebe a nacvičujeme něco společného. Jsem rád, že patřím do takové party.

Daniel Szabó

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz