Sportovní gymnastika Poděbrady

Vánoční gymnastická exhibice 2011 - přípravy

06.12.2011, Autor : Míra Zmeškal
úterý 20.12.2011 v 17:00 ve velkém sále poděbradské sokolovny

Tak už nám v letošním kalendáři zbyl poslední měsíc, což kromě jiných milých skutečností znamená, že se můžeme těšit na naši tradiční Vánoční gymnastickou exhibici. Kdo má cvičky, rád zacvičí, a kdo je zrovna nemůže najít nebo z nich už trochu vyrostl, je jménem celého oddílu srdečně pozván, aby si s námi užil vánoční atmosféru, držel palce svým ratolestem nebo po delší době opět potkal své přátele.

 

A na co se můžete těšit? Každý oddíl či jednotlivec zacvičí na nářadí, které si vybere. Rodiče budou mít příležitost si zasoutěžit v opičí dráze se svými dětmi. Navíc ani letos nebude chybět oblíbená soutěž o "nejlepší obložený talíř". Jak to funguje? Kdo chce, ten může přinést něco dobrého na zub na soutěžním talíři, hodnotit je může také každý. Následuje nejoblíbenější část: vše se sní! Letošní novinkou bude vánoční obchůdek s věcmi s oddílovým logem.

Pro gymnastky a gymnasty ještě připomínám, aby přišli už v 16:00.

Těšíme se na vás!

Odkazy:

Facebook - Vánoční gymnastická exhibice
Facebook - Sportovní gymnastika Poděbrady

 

 


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz