Sportovní gymnastika Poděbrady

Vítězství Sportovní gymnastiky Poděbrady ve II. lize družstev mužů 2011

05.12.2011, Autor :
Dne 27. 11. 2011 se naši gymnasti zúčastnili 2. kola II. ligy družstev, uskutečněné v tělocvičně TJ Sokol Brno I. Svými skvělými výkony navázali na předešlé kolo, čímž si před ostatními týmy udrželi náskok okolo 30 bodů.

Konkurencí jim byly další 2 týmy (Sokol Praha Vršovice, Sokol Brno I), ale i přes menší problémy (při Pavlově sestavě na bradlech došlo k pohmoždění pravého prsteníčku) se naši soutěžící suverénně udrželi na zlaté pozici. Poděbradskou gymnastiku reprezentovali: Martin Szabó (prostná, kůň, kruhy, přeskok, bradla, hrazda) – vítěz i mezi jednotlivci, Martin Křena (prostná, kůň, kruhy, přeskok, bradla, hrazda), Pavel Švimberský (bradla, hrazda), Patrik Havel (prostná, kůň, přeskok, bradla), Karel Smejkal (kruhy), Mikoláš Prokůpek (kůň, kruhy) a Tomáš Podpěra (přeskok, hrazda) - hostující z Kladna.

Při závodění je podporoval jejich trenér Radovan Kodeš.

Vítěznému týmu GRATULUJEME!


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz