Sportovní gymnastika Poděbrady

Dračí lodě a čištění jámy

30.06.2011, Autor :
Malé info

Přihlásili jsme se jako tým Gymnastů z Poděbrad na DragonFest, který se konal v Nymburce. Byly to závody Dračích lodí. Závod proběhl 11.6. a my jsme na naše první představení v tomto (negymnastickém) sportu pojali ve velkém stylu. Dokonce jsme si to jednou předem vyzkoušeli.... Každopádně jsme složili početný tým (tolik lidi se mi tu nechce vypisovat), bylo nás cca kolem 20. Protože náš sport není vytrvalostního rázu ale spíše nárazovka, tak jsme meli výborné starty. V okamžiku kdy zazněl výstřel tak jsme na rozdíl od konkurence už měli nekolikametrový náskok... Co naplat, že nás konkurence v poslednich metrech doháněla, ale na vzdálenost 150m jim to prostě nemohlo vyjít. Od ostatních týmů jsme se téměř každou (celkem byly 4) jízdu zlepšovali. Našimy časy jsme se dostali o boje o medaile.. A ani zde náš tým nezklamal a sice unaveně ale přeci jsme si dojeli pro zlaté místo. A příští rok obhajoba!!! (fotky až se vrátim)

25.6. jsme se sešli v naší tělocvičně na čištění jámy a k oslavě našeho prvenství v Dračích lodích. Díky všem co přišli protože ve větším počtu tam ty tisíce kousků molitanů napadaly celkem rychle a doufam že jste si to užili :-D .

A samozřejmě ještě jedna gratulace našemu Dračímu týmu!! ;-)


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz