Sportovní gymnastika Poděbrady

Přebor ČOS v Brně a naše výsledky

17.05.2011, Autor :
14.5.2011 jsme navštívili, jako již tradičně každý rok, sokolovnu v Brně a zůčastnili se přeborů ČOS

Po dlouhém "šachování" s týmy se podařilo dát dohromady 2 dvojice - jednu dorostenckou a jednu mužskou a jeden za jednotlivce - mladší žáci. Bylo to vše takové chaotické, ale i přestože Patrik dával dohromady sestavy den před závody, vydařilo se to vše výborně. Protože pořadatelé uspořádáli závody "rozumně" - nejmladši začínali až od 11:30 - jsme si mohli přispat. I přes nedodržený harmonogram začínal Dan (mladší žáci) cca v 13:00 a my ostatní (nakonec došlo ke sloučení do jednoho sletu - starší žáci, kadeti, junioři, dorostenci a muži) zhruba se 40min zpožděním, tedy ve 14:45 (oproti plánovaným 14:00), ale to nevadilo. Aspon jsme si při cestě tam mohli zdřímnout, popovídat nebo si např. něco přečíst.

Celkově proběhly závody v klidu a pohodě, o to nám hlavně šlo - dostat se do pohody před závody Ligy (29.5.2011).

Dan se i přes absenci svých vrstevníků z Poděbrad držel v dobré náladě a nakonec překvapil skvělým výsledkem - umístil se zhruba v polovině startovní listiny. Musim říct, že když vidím kluky v této věkové kategorii (cca 7-10let) co zvládají.... Musim se stydět  .

Já (Martin Szabó) a Mikoláš Prokůpek jsme se rozhodli, že půjdeme jako družstvo. Svůj úkol jsme splnili a nakonec jsme "vybojovali" 1. místo . V jednotlivcích jsem dopadl taktéž na 1. místě a Mikoláš obsadil místo 3. Takže už jen posunout Mikoláše na 2. (nebo 1.??) místo a budu ješte spokojenější .

Martin Křena a Patrik Havel nakonec šli taktéž jako družstvo a obsadili krásné 2. místo. V soutěži jednotlivců se ale stalo velké překvapení. Patrik porazil Martina (Martin řekl, že jestli ho Patrik porazí, konči s gymnastikou  ) - neskončil, naštěstí. Patrik tedy obsadil 3. a martin 4. místo.

Na závěr ještě souhrn a poděkování: Děkujeme trenérům (Radovan Kodeš a Jana Prokůpková) za přípravu a Monice Szabóové za natáčení našich výsledků. Ještě tedy: Dan cca 20., Martin+Mikoláš 1. (Martin 1. a Mikoláš 3.) a Martin+Patrik 2. (Martin 4. a Patrik 3.).

 

Gratuluji

created by kubrdom


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz