Sportovní gymnastika Poděbrady

Memoriál Bedřicha Šupčíka

02.04.2011, Autor :
26.3.2011 jsme se vydali na šplhat do Příbramy. Podívejte se jak jsme dopadli.

Na závody jsme se vydali ve složení: Martin Szabó, Patrik Havel a Martin Křena (zároveň řidič) a jeli jsme si pro vítězství... Tato myšlenka nás ale brzy přešla, a to hned po tom co jsme se začali rozkoukávat. Alespoň to bylo motivující prostředí takže jsme se snažili co nejvíce vyburcovat. Na rozdíl od školních závodů se zde měřilo elektrickýma spínačema, takže se stávaly nepříjemné nehody, kde např. Nejrychlejší lezec prohmátnul (nebo mu to prostě nezaregistrovalo hmat) a díky tomu prohrál ve finálovém duelu. Přikládám video, na kterém jsou zachyceny všechny pokusy co jsme lezli a jako bonus mate i pokus nejrychlejšího účastníka. U videa si můžete pustit titulky (ale to pouze na přímo na http://www.youtube.com/watch?v=WgjYAcG7dZI ).

Výsledky:

Martin Szabó 4,5m - 3,94s = 4. místo

Patrik Havel 8m - 13,85s = 26. místo

Martin Křena 8m - 10,28s = 18. místo

kubrdom


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz