Sportovní gymnastika Poděbrady

Vánoční gymnastická exhibice 2010

28.11.2010, Autor : Míra Zmeškal
Vánoční gymnastická exhibice 2010 se koná v pátek 17.12.2010 od 17:30 ve velkém sále poděbradské sokolovny.

Srdečné Vás zveme na již tradiční Vánoční gymnastickou exhibici. Letos se opět můžete těšit nejen na akrobacii (závod totiž původně nesl název "Velká cena akrobacie"), ale i na cvičení na různých nářadích. Závodní pravidla jsou letos opět zcela volná: každý si může vybrat nářadí jaké chce, cvičit s kým chce a co chce. Budou oceněny spíše sestavy originální či ty, které budou gymnasticky nejpreciznější? Tenhle úkol bude samozřejmě muset vyřešit porota, kterou však nebude nikdo jiný, než samotní diváci! K vidění bude cvičení jak těch nejmenších, tak i těch větších až po dospělé.

Pro veliký úspěch je letos opět vyhlášena oblíbená soutěž o "nejlepší obložený talíř", ve které má každý možnost se zúčastnit, ale i ochutnávat a hlasovat. Nemáte inspiraci? Podělte se o Vaše domácí cukroví nebo vsaďte na originalitu - husička nadívaná křepelkou? I letos budou vítězové všech soutěží odměněni.

Přijďte si užít sváteční atmosféru závodu. Budeme se těšit!

Odkazy:

Facebook - Vánoční gymnastická exhibice
Facebook - Sportovní gymnastika Poděbrady

 

 


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz