Sportovní gymnastika Poděbrady

MČR 2010

28.11.2010, Autor :
Jak že to vlastně nakonec dopadlo?

Jak tu již bylo řečeno, proběhly závody MČR 2010 v gymnastice v Kolíně. Závody se uskutečnily 21.11.2010. Za sokol pdy závodil tentokrát jediný závodník, Daniel Szabó. Dan soutěžil ve skupině VS2 (roč. 97-01) a protože byl nejmladší, tak se s touto skupinou převážně seznamoval. Ale to neznamená, že nebojoval. I po nešťastném pádu na bradlech se oklepal a závody dojel ve "velkém stylu". Dan skončil na krásném 32. místě, takže veliká gratulace. No a proto že se závody v Kolíně na mistrovské úrovni konaly poprvé, tak musím pogratulovat i kolínským organizátorům za skvělé organizování.

kubrdom


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz