Sportovní gymnastika Poděbrady

Krajský přebor - podzim 2010

11.11.2010, Autor :
Krátké shrnutí závodů díky kterým se podařil postup na MČR.

Svěřenec gymnastického trenéra Radovana Kodeše Daniel Szabó se ve středu 4.11.2010 zúčastnil krajských závodů v gymnastice které se konaly v Kolíně. Dan již není ten malej kluk co pobíhal v tělocvičně ale tentokrát nastoupil již za výkonostní skupinu 2. Dan byl nejmladší ročník a i přes to, že jeho soupeři byli až o 3-4 roky starší tak bojoval až do konce. Dan skončil na krásném 4. místě a už se těší až příští sobotu pojede do Kolína (opravdu je republika v Kolíně :-P) bojovat na MČR.

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí.

kubrdom


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz