Sportovní gymnastika Poděbrady

Aktivita v naší tělocvičně

22.08.2010, Autor :
Poohlédnutí za prázdninovou aktivitou v naší tělocvičně

Ahoj přátelé gymnastiky!

Tak už se nám blíží  konec prázdnin roku 2010, můžeme se tudíž poohlédnout po prázdninových aktivitách naší tělocvičny.S pravidelným gymnastickým tréninkem jsme se rozloučili v úterý 29.6.2010. Tou dobou jsme měli za sebou účast na našich každoročních závodech a také vzorně uklizenou jámu. Naši tělocvičnu totiž čekala první návštěva v podobě dívek ze Sokola Horní Počernice. Ty v našich prostorách natrénovaly řadu nových prvků a Poděbrady poznaly i díky cyklovýletům, které pro ně přichystali jejich trenéři. V našem městě společně pobyli skoro celý měsíc a domovem jim byly právě prostory naší sokolovny. Pak už ale naše tělocvična přivítala druhou návštěvu. I tentokrát se jednalo o Tomáše a pěkné dívky, ale z Kladna. Jak se již stalo zvykem, jejich čtrnáctidenní zdejší pobyt spojujeme i s naším pravidelným tréninkem, a tak od 8.8. opět dostáváme do těla pod vedením našeho trenéra Radovana Kodeše, jen v sobotu nás šetří, to máme volno. Naše odpočatá a zlenivělá těla dostávají zabrat a dlaně promáčené vodou z letních bazénů si opět zvykají na nářadí, se kterým tak rádi bojujeme a díky němuž překonáváme další a další překážky. Scházíme se ve složení: Pavel, Mikoláš, Karel, Patrik, Míra, Martin, Daniel a já. Prohání nás Radek s Janou. Pravidelné tréninky už jen 4x týdně nás čekají od středy 1.9. 2010, ale to už u nás žádnou návštěvu neuvidíte.

Tak jak cestují dívky k nám do Poděbrad, gymnasté od nás měli možnost poznat zase jiná místa v naší ČR. Letos vyrazili k Mnichovu Hradišti a k Vrchlabí, ale o tom zase až jindy. Tak teď už hurá na trénink!                                Martin Szabó (kubrdom) a Monika Szabóová


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz